arberzhu-bi.the-up.com

mire se erdhet.ketu do te gjeni gjera per:kompjutera,histri,gjeografi,programe hack,gjuha shqipe,instalime te windowsave etj.shikoni me tej ne tabelat me poshte dhe do te gjeni informacionet qe doni.nese doni te regjistroheni ne forum prekni regjistrohuni
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 teksti dhe fjalia

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
arber
Admin


Numri i postimeve : 14
Join date : 03/03/2008

MesazhTitulli: teksti dhe fjalia   Mon Mar 03, 2008 9:06 pm

teksti eshte nje grup fjalish qe kane nje kuptim.
fjalia eshte nje grup fjalesh qe kane nje kuptim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberzhu-bi.tk
 
teksti dhe fjalia
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Malli pėr atdheun
» Gruaja e Tuk Jakovės: Fjalia pėr tė cilėn Enver Hoxha urdhėroi zhdukjen e tim shoqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
arberzhu-bi.the-up.com :: gjuha shqipe-
Kėrce tek: